Günün Fırsatı
Günün Fırsatı
KATEGORİLER
   
 
 
 
 
     
Sepet0
Sepetinizde ürün bulunmaktadır.

Sık Sorulan Sorular

Ürünün kargoya veriliş süresi kaç gündür?

Hızlı sipariş ve hızlı kargo için; Hafta içi Saat 16:00 kadar olan siparişleriniz mümkün olduğunca aynı gün kargoya verilmeye çalışılacaktır. İş yoğunluğuna bağlı olarak, satın alınan ürünleri mümkün olduğunca hızlı kargolama gayreti göstersek de bazı durumlarda 2-3 iş gününü bulabilmektedir.

 
 

Ürünle ilgili herhangi bir arıza durumunda nereye göndermeliyim?

Ürünün size teslim tarihinden itibaren ilk 30 gün içinde arızalı ürünleri ucuzlukcu.com'a gönderebilirsiniz.

 
 
Ürün orijinal mi?

Sitemizde satılan ürünler yetkili ithalatçı firmasından alınmakta olup orijinal üründür. Ürünler size açılmamış paketlerinde, garanti belgesi ve faturası ile gönderilmektedir.

 
 
Ürün stokta var mı?

Hızlı Gönderi ile satışta olan ürünler ucuzlukcu.com stoklarında bulunan ürünlerdir. Diğer ürünler siparişiniz doğrultusunda tedarikçi firmalarından temin edilerek size gönderilmektedir.

 
 
Bulunduğum adrese kargo dağıtımı yapılıyor mu?

Anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları Türkiye'nin her bölgesine teslimat yapmaktadır. Ancak bazı özel bölgeler için teslimat günü ya da şekli değişkenlik gösterebilir.

 
 
EFT/Havale ile ödemem onaylanmadı

EFT/Havale ile yapılan ödemelerin onaylanabilmesi için ödeme dekontunuzun üzerinde mutlaka sipariş numaranız yazmalıdır. Sipariş numarası olmayan ödemeler, sizin vereceğiniz bilgiler doğrultusunda kontrol edilerek sipariş onayı gerçekleşecektir.

 
 
Teslimat adresimi değiştirmek istiyorum.

Sipariş formunda belirlediğiniz teslimat adresiniz sadece ürününüz henüz tedarik sürecinde iken değiştirilebilir. Ürününüz kargoya verildikten sonra teslimat adresi değişikliği yapılamaz.

 
 
Fatura bilgilerinde değişikliği yapmak istiyorum.

Sipariş formunda belirlediğiniz fatura adresinizde değişiklik yapılamaz.

 
 
Fatura teslimat adresimi değiştirmek istiyorum

Sipariş formunda belirlediğiniz fatura adresiniz sadece ürününüz henüz tedarik sürecinde iken değiştirilebilir. Ürününüz kargoya verildikten sonra fatura adresi değişikliği yapılamaz.

 
 
Siparişimde ki ürünü değiştirmek istiyorum.

Ürün değişim işlemi bu koşulda ancak siparişiniz tedarik sürecinde iken gerçekleştirilir. Ürün kargoya verildikten sonra ürün değişim işlemi yapılamaz.

 
 
Kargodaki siparişimi iptal etmek istiyorum.

Sipariş iptali sadece ürünleriniz tedarik sürecinde iken yapılabilmektedir. Kargoda bulunan ürününüz için iade işlemi gerçekleştirebilirsiniz. 

 
 
Kargodaki siparişimi iptal etmek istiyorum.

Sipariş iptali sadece ürünleriniz tedarik sürecinde iken yapılabilmektedir. Kargoda bulunan ürününüz için iade işlemi gerçekleştirilemez.

 
 
Aynı siparişimde ki farklı ürünlerin farklı adreslere teslim edilmesini istiyorum.

Siparişleriniz de tek bir teslimat adresi kaydı alınabilmekte olup aynı siparişte bulunan farklı ürünler farklı teslimat adreslerine teslim edilememektedir.

 
 
Siparişim ne zaman kargoya verilir?

Siparişleriniz de bulunan ürünlerin tahmini kargoya veriliş sürelerini Sipariş Takibi sayfanızdaki Sipariş Detaylarınız içinde ve ürün sayfalarında görebilirsiniz.

 
 
Siparişim bana ne zaman teslim edilir?

Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra, kargo firmasının teslimat zamanı teslimat bölgenize göre değişkenlik gösterebilmektedir. Detaylı bilgiyi Kargo firmanızdan alabilirsiniz.

 
 
Siparişimin belirli bir saat aralığında teslim edilmesini istiyorum.

Siparişleriniz için kargo teslimatı tercihinde bulunduysanız teslimat saati belirleyememekteyiz. Teslimatlar kargo firmasının çalışma saatleri içinde size teslim edilecektir.

 
 
Kargo takip numaram nedir?

Siparişiniz tarafımızdan kargo firmasına teslim edildikten sonra size SMS ve e-posta yoluyla kargo takip bilgileriniz iletilir. Bu bilgilendirme size ulaşmadı ise Sipariş Takibi sayfanızdan kargo bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

 
 
Kargo şirketi bulunduğum adrese seyrek teslimat yapıyor.

Kargo firmalarının teslimat süreleri teslimat bölgelerine göre değişkenlik gösterebilir. Mobil Bölge olarak tanımlanan teslimat yerlerine kargo firması haftada bir ya da birkaç kez teslimat yapmaktadır.

 
 
Kargo kutum boş/hatalı çıktı.

Siparişiniz size ulaştığında, kargo görevlisi yanınızda iken ürün paketini kontrol ediniz. Kargonuzun eksik ya da yanlış gelmesi durumunda kargo görevlisinden tutanak tutmasını isteyiniz. Ürünü, bu tutanak ile birlikte ucuzlukcu.com'a geri gönderebilirsiniz

 
 
Hasarlı ürün gönderilmiş.

Siparişiniz size ulaştığında, kargo görevlisi yanınızda iken ürün paketini kontrol ediniz. Kargonuzun hasarlı çıkması durumunda kargo görevlisinden tutanak tutmasını isteyiniz. Ürünü, bu tutanak ile birlikte ucuzlukcu.com'a geri gönderebilirsiniz.

 
 
Ürünümün garanti belgesinin üzerinde kaşe yok/ tarih yanlış

Sitemizden satışı yapılan ürünler açılmadan adresinize gönderilmektedir. Bu sebeple genellikle ürün paketleri içinde bulunan garanti belgeleri tarafımızdan kaşelenememektedir. Fatura tarihiniz ürünün garantisinin başlangıç tarihi olarak alınır.Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.